1. Anasayfa
  2. Genel

Hermest İstanbul’un En İyi Saç Ekim Merkezi Seçildi

İstanbul’da saç ekimi alanında hizmet veren Hermest, İstanbul’un en iyi saç ekim merkezi seçildi. Saç ekiminde maksimum doğallık ve yoğunluğu hedefleyen Hermest, yenilikçi saç ekim yöntemlerini tercih ediyor.

Hermest İstanbul’un En İyi Saç Ekim Merkezi Seçildi
Hermest İstanbul’un En İyi Saç Ekim Merkezi Seçildi
0

İstanbul’da saç ekimi alanında hizmet veren Hermest, İstanbul’un en iyi saç ekim merkezi seçildi. Saç ekiminde maksimum doğallık ve yoğunluğu hedefleyen Hermest, yenilikçi saç ekim yöntemlerini tercih ediyor. Bu sayede hem ulusal hem de uluslararası alanda müşterilerinin taleplerini en iyi şekilde karşılıyor. Erkek ve kadın hastalarda farklı yöntemleri kullanan Hermest, saç ekiminin yanı sıra sakal ekimi konusunda da hizmet veriyor.  Saç ekimi İstanbul için son yılların en çok talep gören estetik operasyonu trendi oldu.

Yenilikçi Saç Ekim Yöntemlerini Kullanıyor

Türkiye ve dünyanın farklı ülkelerinde popüler saç ekim merkezleri arasında yer almayı başaran Hermest, İstanbul Üsküdar’da hijyenik kliniğinde çalışmalarda bulunuyor. FUE, DHI ve Unique FUE saç ekim yöntemlerini tercih ediyor. Saç ekiminde yüksek başarı oranını hedefleyen merkez, hastalarına yüksek kalite standardında hizmet sunuyor.

İstanbul’un en iyi saç ekim merkezi seçilen Hermest, alanında uzman hekimler ile çalışmalarda bulunuyor. Deneyimli hekim kadrosunun yanı sıra hijyenik ortamda, steril bir şekilde saç ekimi uygulamalarını gerçekleştiriyor. Ayrıca son teknolojik cihazları kullanarak saç ekimi uygulamasının başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor.

Tekniğe ait saç ekimi fiyatları hakkında güncel bilgi almak için Hermest Hair Clinic resmi websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Saç ekiminde yenilikçi teknikleri tercih eden saç ekim merkezi, bu yöntemler sayesinde saç ekiminde yüksek başarı oranına ulaşıyor. Hermest uzman hekimleri tarafından kullanılan saç ekim yöntemleri;

  • Unique FUE
  • DHI
  • Safir FUE şeklinde sıralanabilir.
hermest i̇stanbul’un en i̇yi saç ekim merkezi seçildi
hermest i̇stanbul’un en i̇yi saç ekim merkezi seçildi

Saç ekiminde popüler yöntemler arasında yer alan tekniklerin her biri, genel olarak benzer adımları içermekle birlikte belirtilen yöntemlerin uygulandığı saç yapısı birbirinden farklılık gösteriyor. Hermest tarafından inovatif çalışmalar sonucu geliştirilen Unique FUE tekniği, en yüksek sıklık ve tutma oranına sahiptir. Bunun yanı sıra Safir FUE, saç açıklığı fazla olan hastalara uygulanıyor. Yenilikçi yöntemler arasında yer alan DHI ise seyrek saç problemi olan ya da saç açıklığı çok fazla olmayan kişilere uygulanan bir tekniktir.

Unique FUE

Hermest tarafından geliştirilen Unique FUE, başarı oranı yüksek saç ekim yöntemleri arasında yer alıyor. İleri seviye saç ekim tekniği olarak ön plana çıkan yöntem, yüksek tutma oranına sahiptir. Herkese uygulanamayan bu teknikte ilk önce gerekli saç analizleri yapılır. Saç analizleri ve gerçekleştirilen muayeneler sonucunda hastanın bu tekniğe uygun aday olup olmadığı belirlenir.

Oldukça titiz bir şekilde uygulanan ve en yüksek sıklık ile tutma oranı garantisi veren Unique FUE, ekilen saçların sık bir şekilde çıkmasına olanak tanıyor. Bu sayede hem doğal bir görünüm sunuyor hem de gür saçlara imkan tanıyor.

DHI

Hermest’in kullandığı teknikler arasında yer alan DHI, Doğrudan Saç Ekimi olarak tanımlanan bir tekniktir. Saç derisinde herhangi bir kesi yapılmadan uygulanan yöntemde ilk olarak ense ya da boyun bölgesinden greftler toplanır. Özel medikal kalem aracılığıyla toplanan greftler, saçsız alana nakledilerek bu bölgede zaman içerisinde sağlıklı saç tellerinin oluşumu sağlanır.

Saç açıklığı fazla olmayan, seyrek saç problemiyle karşı karşıya bulunan hastalara uygulanan yöntem dahilinde ayrı bir kanal açımına gerek duyulmaz. Bu nedenle hem oldukça pratiktir hem de ekim sonrasında çok daha hızlı bir sürede iyileşme sağlanır.

Safir FUE

Klasik FUE tekniğinin bir uzantısı olan ve safir uçlu bıçaklar yardımıyla gerçekleştirilen safir FUE, klasik FUE tekniğindeki gibi uygulanır. Tek farkı, safir uçlu bıçakların kullanılmasıdır. Safir, insan vücuduyla uyumlu olduğundan, ekim sonrasında iyileşme sürecinin hızlandığı görülmektedir.

Etkili saç ekim tekniklerinden bir tanesi olan safir FUE saç açıklığı fazla olan ve yüksek sayıda greft ihtiyacı bulunan hastalara uygulanır. Ayrıca cildi hassas kişilere de DHI tekniğinin uygulandığı bilinmektedir.

Genetik saç dökülmesi ve gerileyen saç çizgisi sorunlarında en etkili sonucu veren yöntemler arasında yer alan safir FUE, yüksek saç yoğunluğuna yüksek hassasiyet ile ulaşılmasını sağlar.

Kadınlarda Uzun Saç Ekimini Tercih Ediyor

İstanbul’un en iyi saç ekim merkezi olan Hermest, kadınlarda saç ekimi uygulaması gerçekleştirirken uzun saç ekimini tercih ediyor. Kadınlardaki saç dökülmeleri erkeklerde görülenlerden farklı olduğu için kadınlarda uygulanacak teknikler farklılık göstermek durumundadır. Bu konuda oldukça hassas davranan Hermest, kadınlarda uzun saç ekiminin yanı sıra tıraşsız saç ekimini de tercih etmektedir.

hermest i̇stanbul’un en i̇yi saç ekim merkezi seçildi
hermest i̇stanbul’un en i̇yi saç ekim merkezi seçildi

Tıraş İstemeyenlere Tıraşsız Saç Ekimi Hizmeti Sunuyor

Tıraşsız saç ekimi, özellikle uygulama sırasında tıraş yaptırmak istemeyen kişiler tarafından tercih ediliyor. Tıraşsız saç ekiminde ön, yan ve üst kısımlar tıraş edilmemektedir. Temel olarak mevcut saç boyu ve şekli korunudur. Tıraşsız saç ekiminde DHI ve FUE tekniklerinden uygulan olanlar tercih ediliyor.

Saç Ekiminin Yanı Sıra Sakal Ekimi de Yapıyor

Hermest, saç ekiminin yanı sıra sakal ekimi uygulamalarında da bulunuyor. Genellikle saçın arka kısımlarından alınan saç kökleri, sakalsız bölgelere naklediliyor. FUE ya da DHI yöntemleriyle gerçekleştirilen sakal ekimi, lokal anestezi altında uygulanıyor. Sakal ekiminde temel amaç, sakal çıkmayan ya da çok seyrek bir şekilde çıkan bölgelerde sakal oluşumunu sağlamak. Yenilikçi yöntemleri kullanarak sakal ekimi uygulamasında da bulunan Hermest, uzman hekimlerle ekim çalışmalarını profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor.

Hermest Hair Clinic Neden Bu Kadar Beğeniliyor?

Hermest Hair Clinic, saç ekimi operasyonlarında başarı oranı açısından rakipsiz konumda. Sadece erkeklerde değil aynı zamanda kadınlarda da tutma oranı açısından benzersiz sonuçlar sunan klinik, %100 memnuniyetle de ön plana çıkıyor. Klinikte büyük oranda klinik bünyesinde son teknolojik ekipman ve akademik çalışmalarla geliştirilen yöntemler kullanılıyor.

Bu durum da Hermest’in dünya genelinde bu denli tercih edilmesinde ve en iyi saç ekim merkezi olarak anılmasında bir diğer önemli etken. Ayrıca klinikte dünya genelinde tanınan ve üst düzey popülerliğe sahip olan saç ekimi uzmanları bulunuyor. Tüm bunlara ek olarak Hermest, Türkiye’nin bünyesinde kardiyolog, dermatolog ve estetik cerrahı barındıran tek tam donanımlı saç ekim kliniği olma özeliğini de bünyesinde barındırıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir